Kongre Tarihi ve Yeri
29. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi 22 Ekim – 27 Ekim 2019 tarihleri arasında Titanic Belek Kongre Merkezi Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. Kongre düzenleme kurulunun uygun gördüğü salon veya salonlarda İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce simultane tercüme sağlanacaktır.

İzinler
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir, davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Sekreterya Hizmetleri
Kongre merkezindeki sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

Transfer Hizmetleri 
Uçuş saatlerini Serenas Turizm’e önceden bildirmiş tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 22 – 27 Ekim 2019 tarihleri arasında çift yönlü ve ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 24 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen Serenas Turizm ile irtibata geçiniz.

Önemli Tarihler
Erken kayıt – konaklama ücretlerinden yararlanmak için son tarih: 1 Ağustos 2019’dur.